Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 45 komentarzy

Niech wygra IV RP! - III RP to twór POstkomunistyczny!

patriota - W normalnym kraju ostatnie katastrofy, śmierci ludzi w niewyjaśnionych okolicznościach, tragedie Polaków (przyp. katastrofa Casy; tragedia-zamach Smoleński; powodzie dawno by usunęły tuska i PO rządzenia Polską!!!

Powstań Polsko! Skrusz kajdany! Marsz w Gdańsku - 24.11.2012 godz.12.oo

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Walka o Wolne Media w Polsce dzisiaj – to walka o niepodległość, o wolność, o tożsamość Narodu i Państwa Polskiego.

 

Fakty mówią same za siebie. Na Portalach internetowych (FB; NK….itp.) są strony atakujące Jana PawłaII i uczucia religijne katolików. Bezduszność i całkowite ignorowanie Woli Narodu Polskiego i Jego Świętych Praw do Wolnych Mediów, a więc TV TRWAM i Radia Maryja na multipleksie na równych prawach z innymi publicznymi mediami. Prowokacje bojówek w czasie Obchodów Święta Niepodległości w Dniu 11 Listopada 2012. Kolejne niby wielkie wydarzenie kulturalne – kolejny antypolski film „Pokłosie” o rzekomym antysemityzmie społeczeństwa polskiego. Koalicja PO -PSL propaguje proces nowej bierutyzacji Kraju. Znikają ludzie – świadkowie Zamachu i Tragedii Narodu Polskiego w Smoleńsku. Moja teza jest prosta: od chwilikatastrofy Cassy mamy do czynienia z siłami w Polsce, które kierują się agresją, demontażem Państwa Polskiego, włącznie ze zwijaniem administracji, armii, sądownictwa, szkolnictwa, placówek służby zdrowia. Gospodarka Polska jest drenowana przez obcą bankowość (80% udziału w rękach obcego kapitału); obca sieć handlu itp. Ceny w hipermarketach są niskie, ale odbywa się kosztem naszych rodzimych producentów, rolników, piekarzy, właścicieli zakładów wędliniarskich.. Ich produkcji są bardzo tanie,, koszt utrzymania pracownika, koszt utrzymania zakładu – najwyższy ze wszystkich krajów unijnych. Takie mechanizmy – to zamierzona działalność V kolumny, której patronuje obecny Rząd i Prezydent. Albo są tak krótkowzroczni, albo są tak zaprzedani, albo są tak antypolscy??? Jesteśmy jako Naród na strasznie ostrym zakręcie. Już teraz tysiące rodzin, które zajmowały mieszkania komunalne, wskutek wywindowania czynszów niewspółmiernie do poziomu cen i emerytur ( a są to przeważnie ludzie w podeszłym wieku) czeka tragiczny los eksmisji. Właśnie w Gdańsku odbył się niedawno pogrzeb prof. dr hab. Wojciecha Harrego Dąbrowskiego, ofiary głodówki i strajku głodowego przeciw aroganckiej, brutalnej antyludzkiej POlityce mieszkaniowej prezydenta miasta Gdańska Pawła Adamowicza i jego bezdusznych urzędników z nadania PO? Mówi się już o 6 przypadkach samobójstw tylko w tym mieście, a co mówić o innych miastach w całej Polsce rządzonych przez tzw. urzędasów z PO. Skóra cierpnie, co czeka Naród po wprowadzeniu podatku kastralnego i wejściu Polski do strefy Euro, co przewiduje Jaśnie Oświecony Prezydent w roku 2013 . Wtedy pozostaną nam już tylko trampki, torba, nocnik, kij i los tułacza. I znowu ta pieśń: z epoki zaborów: “Miałeś chamie złoty róg”!

KOMENTARZE

  • szykuje się naprawdę
    WIELKI MARSZ...znajomi z Trójmiasta ,Kaszub i całego POMORZA już się intensywnie przygotowują,...niech i CIEBIE nie zabraknie !!!
  • -------- niczego nie osiągniecie !!!!!! NICZEGO !!!!!
    ---TRWAM to WATYKAN -a to jest ZGUBA !!!!!! Polski !!!!!!!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY