Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 45 komentarzy

Niech wygra IV RP! - III RP to twór POstkomunistyczny!

patriota - W normalnym kraju ostatnie katastrofy, śmierci ludzi w niewyjaśnionych okolicznościach, tragedie Polaków (przyp. katastrofa Casy; tragedia-zamach Smoleński; powodzie dawno by usunęły tuska i PO rządzenia Polską!!!

Spotkanie z prof. K.Pawłowicz w Starogardzie - Debata poświęcona szerzeniu w Polsce ideologii"Gender"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co to jest gender, czym są treści genderowe, czy to nowa ideologia, która rząd przemyca do polskich przedszkoli i szkół

 Gromkimi brawami powitali Starogardzianie poseł prof. Krystynę Pawłowicz. Ponad 300 osób wysłuchało wystąpienia poseł PiS, Krystyny Pawłowicz, znanej z ciętych i ostrych wypowiedzi. Słowa posłanki wielokrotnie nagradzano oklaskami, a jej ironiczne komentarze wywoływały wesołość na sali. Poseł Krystyna Pawłowicz mówiła o ograniczaniu praw obywatelskich, politycznych i ekonomicznych pod rządami koalicji PO i PSL. Stwierdziła, że rządząca aktualnie ekipa wielokrotnie łamała zagwarantowane Polakom prawa w najważniejszym akcie prawnym, obowiązującym w Polsce
czyli w Konstytucji RP. Rząd, zdaniem posłanki, pogardza instytucją referendum. Ludzie, mówiła Pawłowicz, zbierają po kilka milionów podpisów, a Donald Tusk nazywa przewodniczącego „Solidarności” Piotra Dudę pętakiem, kiedy ten przynosi podpisy, bo tak premier rozumie demokrację i prawa obywateli. Ostro skrytykowała posłanka PSL. – To są pasożyty – mówiła, nagradzana oklaskami Pawłowicz. – Handlują swoimi głosami. Terroryzują wieś. Posłanka wypomniała PSL-owi głosowanie w sprawie zrównania i podniesienia wieku emerytalnego do 67. roku życia dla mężczyzn i kobiet. – Rolniczki przechodziły dotąd na emeryturę mając 55 lat – mówiła posłanka. – Teraz te przepracowane, zniszczone kobiety mają przechodzić na emeryturę mając 67 lat. I PSL za tym głosował, bo znów handlowali. Sporo czasu swego wystąpienia poświęciła Krystyna Pawłowicz krytyce, jej zdaniem, narzucanej Polsce i Polakom rewolucji obyczajowej. Działania aktywistów gender uznała za szaleństwo wymierzone przeciwko kulturowym podstawom naszej cywilizacji. Posłanka kilkakrotnie zapewniała, że nie ma czegoś takiego jak płeć kulturowa, a płeć człowieka określają chromosomy, a nie swobodny wybór czy widzimisię człowieka. – Kiedy komuś wydaje się, że jest Bonapartem, to, to się leczy – mówiła Pawłowicz. – A kiedy facet nie wie, czy jest facetem i wydaje się mu, że jest kobietą, to to, też trzeba leczyć.

Co to jest gender, czym są treści genderowe, czy to nowa ideologia, która rząd przemyca do polskich przedszkoli i szkół (często poza wiedza i zgodą rodziców), dlaczego okres przedszkolny tak interesuje "genderowców", czy rodzice mogą przeciwdziałać wprowadzaniu treści genderowych do placówek oświatowych i co stanowi Konstytucja RP o prawach rodziców - oto główne wątki konferencji. Liczny udział mieszkańców powiatu, a także spontaniczne ich reakcje na wypowiedzi prelegentów, świadczą o tym, że inicjatywa zorganizowania konferencji była celowa, a wręcz oczekiwana. Wszyscy prelegenci podejmowali różne aspekty tematu gender, począwszy od treści niezgodnych z nauką kościoła katolickiego, charakterystyką psychologii dziecięcej, a skończywszy na ewidentnych absurdach, jakim przykładowo jest tzw. "okres próbny płci".

Poseł prof. Krystyna Pawłowicz wypowiedziała się również na temat prowadzonej obecnie w Polsce walki z Kościołem. Podkreśliła wielowiekową tradycję i ogromną rolę Kościoła w historii Polski, jako obrońcy suwerenności i tożsamości narodowej. W kontekście wartości etycznych mówiła Pani Poseł również o wprowadzaniu do polskich szkół ideologii gender oraz antyrodzinnej polityce obecnego rządu. W śród wielu wątków podejmowanych przez prof. Krystynę Pawłowicz nie zabrakło sprawy wolności mediów ze szczególnym podkreśleniem roli Telewizji TRWAM i Radia Maryja, które są nieustannie atakowane i szykanowane z powodu przekazywania prawdziwych informacji i przestrzegania zasady wolności wypowiedzi.
Spotkanie zakończyła seria pytań od mieszkańców Starogardu na które Pani Profesor chętne i precyzyjnie odpowiadała. W imieniu wszystkich zgromadzonych szef struktur PiS w Starogardzie Jan Kilian podziękował pani prof. Krystynie Pawłowicz za przybycie i wspaniałe, merytoryczne i ekspresyjne wystąpienie pięknym bukietem róż.
 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

KOMENTARZE

  • Bardzo ogolnie ale.......
    Jestem lekko ponad 30 lat poza Krajem i nigdy nie bylem chocby nawet z wizyta. Ale "Initiative gender" znam od samego poczatku, w dodatku od najgorszej strony--bo takim tenze ruch byl.

    Moge tylko apelowac do Rodakow, odrzuccie w calosci caly ten ruch, bo narazi Was i Wasze dzieci na rzeczy, o ktorych sie Wam przedtem nie snilo. Jest to absolutna zglilizna spoleczno- myslowa, wypaczajaca zupelnie wszystko co jest i bylo w porzadku.

    Zas na koniec ciekawostka, niektore kraje jakze chetnie partycypujace w wymywaniu mozgow rodzicow, dzieci i spoleczenstwa, delikatnie sie wycofuja zupelnie. Wystarczylo zaledwie 20 lat.
    I to samo odnosi sie do pedalstwa, gonic tak, aby zmienili kraj, bo jak sie im da palec, to urwa cala reke.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY